Otwarte spotkania grupy wsparcia dla uczestników i absolwentów ośrodka

Image
Obecność otwartych spotkaniach grupy wsparcia dla uczstników i absolwentów Ośrodka Leczenie Uzależnień ROKA nie wymaga wcześniejszego umawiania się i jest nieodpłatna. Może z nich skorzystać każdy, komu zależy na swoim trzeźwieniu.
Trzeźwienie jest złożonym procesem rozłożonym w czasie. Jego początek najczęściej zaczyna się wraz z rozpoczęciem terapii, ale nie kończy się po kilku tygodniach pobytu w ośrodku. Na każdym etapie tego procesu pojawiają się chwile radości, kryzysu, zwątpienia, obaw. Wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno tych, którzy są w trakcie leczenia w ośrodku, jak tym, którzy mają ten etap za sobą lub dopiero się zastanawiają nad podjęciem terapii, stwarzamy przestrzeń do spotkania i wymiany swoich myśli i doświadczeń związanych z procesem trzeźwienia.

Spotkania grupy wsparcia w Ośrodku Terapii Uzależnień ROKA na Kaszubach odbywają się w każdą sobotę, rozpoczynają się o godzinie 15.00. Obecność na nich nie wymaga wcześniejszego umawiania się i jest nieodpłatna. Może z nich skorzystać każdy, komu zależy na swoim trzeźwieniu.
Zrób ten jeden mały krok
i skontaktuj się z nami
Image
ROKA Ośrodek Terapii Uzależnień na Kaszubach
Łebieńska Huta, ul. Wczasowa 27
84-217 Szemud (województwo pomorskie)